Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romana Němcová - Fotky

4. 9. 2008 10:03

Tak než se dá dopořádku web tak tady máte nějaké fotky z Humpolce, DAP-Niederwilu, Nebanic,...a tak to pokračuje až na začátek sezony!! :-)
rnvoz.rajce.idnes.cz

Mirek - Omluva

3. 9. 2008 10:37

Omlouvám se všem,ale díky tomu,že mám počítač v opravě,tak mají moje stránky takový menší výpadek...Proto není Humpolec,Semice.Ale doplním dodatečně.Snad se to povede dát do pořádku do závodů v Bolehošti.

Blanka Satranová - foto Čakovičky - závody spřežení

29. 8. 2008 16:34

http://blanchee.rajce.idnes.cz/Selska_jizda_Cakovicky_9._8._2008_VOZATAJSKE_ZAVODY_-_drezura%2C_parkur%2C_maraton/#album

Dobrý den,

zasílám Vám jen pár fotek ze závodů.
Třeba potěší :)

Mějte se krásně,
Satranová.

pavel - CAI Nebanice

7. 7. 2008 21:24

Když jsem si přečtl soupis přihlášených jezdců a koní, tak jsem objevil, že na závodišti uvidíme na kozlíku všechny čtyři Nesvačily - otce Jiřího ve čtyřkách, syny Radka v párech a Jiřího a Jana v singlech. Každý startuje za jinou stáj a kromě Jana všichni zapřahají kladrubáky. Jan reprezentuje JK M. Krumlov odkud všichni vyšli a ketrý reprezentovali.
Mimo jiné se na závodech objeví kůň jmenem Bal - velkopolský kůň se ktwrým radek nesvačil naposled před léty závodil. Těch zajímavostí je povíc. No budeme uvidět.

pavel - Moravský Krumlov

3. 7. 2008 8:22

Na této adrese jsou nějaké fotky http://horses.rajce.idnes.cz/
tady videa
http://n-joy.cz/#/video/moravsky-krumlov/1krgwoa6rtwc1w98/

pavel - Vozatajské závody Moravský Krumlov

3. 7. 2008 8:10

O uplynulém víkendu proběhly další vozatajské závody, který byly taktéž jako kvalifikační na Zlatou podkovu do Humpolce. Kromě již známých jezdců se na závodech objevily i nové tváře. V poníkách to byl Tomáš Palán( svého času působil jako přísedící ing. Kratochvílovi) se spřežením poníkukarek a Šimon. V maratonu podali velmi dobrý výkon- skončili druzí za matadorem Jirkou Votoupalem. Svůj podíl smůly si opět vybrala mgr. Pospíšilová -Tato maratonská trať ji nějak nesedí.
V jedničkách těch nových tváří bylo několik. Poprvé se na kolbišti představili Fridrichová Tatiana a Stískal Zbyněk, asi po druhé se představil Minarčík Jan a i František štamfest a mgr Nývlt Karel jsou jezdci , kteří se prezentovali na závodech až letos. Výkony podali všichni maximální a ať se umístili jakkoliv, je potřeba je povzbudit a poděkovat. Mezi jedničkáři se ataktáž objevila staro-nová tvář a to další z rodu Nesvačilů. Radek nesvačil býval svého času jezdcem jednospřeží a před pár lety závodění nechal, teď se objevil zpět , sice jako přísedící svého mladšího bratra Jana. Po maratonu byl jeho výkon odbornou veřejností oceněn a určitě přispěl k tomu, že Jan Nesvačil vyhrál maraton. V párových soutěžích se uplně nové tváře neobjevili, ale Leoš Císařovský patří taktéž mezi závodníky , kteří se objavili na kolbištích až letos. Když už vzpomínám novosti tak je potřeba připomenout, že i Marek Jirgala byl nový - nový v tom, že měl nové spřežení, se kterým byl na prvních závodech.
Ve čtyřkách se nového mic nepředstavilo. Sice Kateřina Sklenská po halovce na Albertovci prohlásila , že bude jezdit jen páry , ale přece se na domácí půdě prezentovala se čtyřkou. Sice má jeden primát - ve svém spřežení zapřahá reprezentata Frísů. Jinak výkon spřežení K.Sklenské byl velmi dobrý, koníci se velmi ochotně točili a např. v překážce č.3 se točila tam, kde si netroufli ani páraři. Jinak ostatní účastnící účastníci podali standartní, standartní velmi dobré výkony. U spřežení Ladislava Jirgaly je vidět, že koníci se závody od závodů lepší.
Jinak si myslím, že závody byly velmi dobře připraveny, za což je potřeba přípravnému týmu vzdát holt a dík a Ti co nepřišli můžou jen litovat.

Mirek - Re:lady_horse

28. 6. 2008 20:03

Díky za uznání.Momentálně to tady zas až tak nádherné není,díky vichřici.A dotklo se to i hřebčína a nejbližšího okolí.Viz odkaz na článek v sekci "Zprávičky".Koně i lidi jsou ale v pořádku !!!Na Pavla se optám.

lady_horse - náádhera..:-* :)

27. 6. 2008 22:16

tohle jsou opravdu supr stránky! v hřebčíně ve slatinanech jsem byla sice pouze jednou...ale i tak je to zážitek na cleý život! máte to tam opravdu nádherné! a tak jsem se chtěla zeptat. byla jsem tam vloni s táborem na výletě a prováděl nás tam jeden kluk jménem pavel. říkal že jeho otec je tam zaměstnaný... teda apson myslim:-D jen jsem se hctěla zeptat, jestli tam ten pavel pořád je, a jestli na něho nemáte nějaký kontakt..?

Mirek - startka HM

4. 6. 2008 14:41

Startka je ode dneška k dispozici na příslušné stránce

Jana - závody Heřmanův Městec

4. 6. 2008 9:55

Uzavěrka přihlášek na závody byla 2.6. Nebyl by k dispozici alespoň předběžný seznam startujících,ať víme na co se máme těšit v jednotlivých kategoriích?

pavel - noticka

26. 5. 2008 20:07

Zpracování výsledků na větších závodech dělá p. Kosař, který je potom dává na web. neznám přesný mechanismus jak je to s jeho účastí přímo na závodech, ale asi jej musí pořadatel pozvat = zaplatit cesťák..... Jinak dává na web asi až pořadatel výsledky pošle.
Jinak udělal jsem i něco málo fotek a videí, ale jaksi mně od minulého týdne hapruje domácí PC tak nevím kdy to zveřejním.

pavel - Závody spřežení Ruda

25. 5. 2008 22:41

No jak vidno, o průběhu závodů v Rudě žádná zpráva, tak aspoň něco málo. Účast 6 jedniček, 7 párů. Vítěz drezury jedniček Pavel Drbohlav s klisnou Feketa. Vítěz dvojek domácí Alexandr Soukup s Galicií a Gramem. V maratonu si pravděpodobně vítězové drezury nepohoršili, neboť co jsem viděl, tak na překážkách byli jedni z nejrychlejších, Alex. Soukup na některých rychlejší než jedničkáři.

Mirek - Závody spřežení RUDA

21. 5. 2008 13:47

Hledám zpravodajce a fotografa ze závodů v Rudě.Chcete-li mi někdo pomoci,napište.Díky.

Mirek - Ksiaz

20. 5. 2008 0:15

No jo,chybička se vloudila...Polepším se.

pavel - CAI - Ksiaz

19. 5. 2008 13:25

A i v jednospřeží si nakonec dokázal český zástupce (Tomáš Jelinek) polepšit.Pěkné !!!
Se kterou kobylkou v jedničkách Tomáš závodil? marushkou nebo Rawenou??

Mirek - Semice

5. 5. 2008 0:29

V Semicích mají být závody ještě 30.8.(jednodenní),tak pokud bude solidní účast,zkusím se tam dostavit...Ale přeci jen je to týden po finále ZP,tak uvidíme.

pavel - Semice foto a postřehy

4. 5. 2008 22:07

Na adrese http://horses.rajce.idnes.cz/Semice_08/ jsou nějaké fota z maratonu.
Jinak, kdo byl, asi nelitoval. Krásné prostředí, překážky pěkně v hromadě, prakticky přehlédnuté ze dvou míst. Bouřky sice mírně znepříjemnily pohodu, ale většinu dne svítilo slunce a byl to, alespoň pro mne příjemně strávený den. Je potřeba pochválit pořadatele. Sice nejatraktivnější překážkou byla voda s vodotryskem, ale i ostatní překážky byly celkem zajímavé. Kdyby bylo sucho asi by na trojce více létaly drny, tak to bylo jak na klouzačce. Na trojce mně zaujaly dva výkony-strach náručního koně se spřežení M Hejla a tím vzniklé potíže a R Moravce kdy i s přísedícím v poloze spidermanů (hlavou dolů) zapínali postraňky.

Mirek - Semice(Pavel)

3. 5. 2008 0:49

Bohužel v Semicích nejsem a přišel jsem k tomu až teď - zkoušel jsem to na dvou počítačích a otevřít mi to taky nejde "Soubor je poškozen..."

pavel - Semice

2. 5. 2008 22:39

Nevíte, někdo, kdy začíná maraton. Na webu spřežení mně nejde startka otevřít, hlásí to chybu.
Dík za info

pavel - Semice

29. 4. 2008 23:09

Na stránkách spřežení je seznam přihlášených kočárů. Je možno hledat favority.