Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re : nový vozataj

Mirek25. 11. 2008 10:19

Díky za upozornění,před Vánocemi o tom napíšu nějaké podrobnosti.

nový vozataj

Pepa N.24. 11. 2008 13:04

Chtěl sem jen upozornit na nového vozataje, ktery bude zapřahat Starokladrubské vraniky-respektive už zapřahá, ale od sezony 09 bude reprezentovat NH společne s Davidem Myškou a Martinem Hejlem a jde o Radka Nesvačila. Tak přejem hodně štěstí a hlavně zdařilou první sezonu s vraníkama

MČR spřežení 2008

Mirek26. 9. 2008 14:58

Tak shodou okolností dnes na EQCH vyšla termínová listina mezinárodních závodů a MČR na r.2009.A MČR spřežení bude opravdu v Kladrubech 30.7.-2.8.2008.

Re:Nebanice

Mirek26. 9. 2008 13:59

Kde bude MČR příští rok netuším,ale byl bych pro Kladruby...A asi by chtělo něco změnit - letošní účast 24 spřežení na MČR možná o něčem svědčí.Ale třeba se pletu.Za posledních 5 let je to nejmenší počet :2004/Lipiny/37 - 2005/Kladruby/40 - 2006/Šinkvice/26 - 2007/Lipiny/37 a 2008/Nebanice/24

Nebanice

Romana Němcová25. 9. 2008 9:56

Už od včerejška je přehled přihlášených jezdců na sprezeni-cjf.cz jinak doufam že vyjde počasí, nebo tam zmrznem!! :-) Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nevíte, kde má být MČR příští rok!!??

mčr

jana23. 9. 2008 7:58

O víkendu se koná mčr v Nebanicích a zatím ticho po pěšině,nevíte někdo,jaká je startovní listina,na koho se těšit? Předem díky za informaci,nikde nemohu najít nějaké podrobnosti.

Konečně !!!

Mirek18. 9. 2008 14:13

Tak konečně zase ode dneška funguji a budu dohánět,co jsem zameškal.Jako první snad dám dohromady to poslední - Lipiny,a pak to další.Měly by se objevit fotky ze soutěží v Semicích,Humpolci,ale taky něco mimo závodů spřežení - z výstavy "Koně v akci" v Pardubicích a soutěže klisen ČMB u nás ve Slatiňanech.Tak mějte ještě trochu trpělivosti.
DÍKY všem za podporu !!!

Semice - článek na EQCH

Běla Fialová10. 9. 2008 9:24

Semické derby najdete zde http://www.equichannel.cz/clanek/ukaz7687

Semice

Foto + článek10. 9. 2008 9:22

Zdravím a přeji, ať se vše co nejdříve s počítačem vyřeší a mezi tím připojuji své fotečky a článek k závodům v Semicích a k výstavě Koně v akci v Pardubicích.
http://www.bfialova.ifoto.eu/thumbnails.php?album=83
http://www.bfialova.ifoto.eu/thumbnails.php?album=84 - zde fotky ještě přibudou :o).
Zdraví Běla Fialová

Fotky

Romana Němcová4. 9. 2008 10:03

Tak než se dá dopořádku web tak tady máte nějaké fotky z Humpolce, DAP-Niederwilu, Nebanic,...a tak to pokračuje až na začátek sezony!! :-)
rnvoz.rajce.idnes.cz

Omluva

Mirek3. 9. 2008 10:37

Omlouvám se všem,ale díky tomu,že mám počítač v opravě,tak mají moje stránky takový menší výpadek...Proto není Humpolec,Semice.Ale doplním dodatečně.Snad se to povede dát do pořádku do závodů v Bolehošti.

foto Čakovičky - závody spřežení

Blanka Satranová29. 8. 2008 16:34

http://blanchee.rajce.idnes.cz/Selska_jizda_Cakovicky_9._8._2008_VOZATAJSKE_ZAVODY_-_drezura%2C_parkur%2C_maraton/#album

Dobrý den,

zasílám Vám jen pár fotek ze závodů.
Třeba potěší :)

Mějte se krásně,
Satranová.

CAI Nebanice

pavel7. 7. 2008 21:24

Když jsem si přečtl soupis přihlášených jezdců a koní, tak jsem objevil, že na závodišti uvidíme na kozlíku všechny čtyři Nesvačily - otce Jiřího ve čtyřkách, syny Radka v párech a Jiřího a Jana v singlech. Každý startuje za jinou stáj a kromě Jana všichni zapřahají kladrubáky. Jan reprezentuje JK M. Krumlov odkud všichni vyšli a ketrý reprezentovali.
Mimo jiné se na závodech objeví kůň jmenem Bal - velkopolský kůň se ktwrým radek nesvačil naposled před léty závodil. Těch zajímavostí je povíc. No budeme uvidět.

Moravský Krumlov

pavel3. 7. 2008 8:22

Na této adrese jsou nějaké fotky http://horses.rajce.idnes.cz/
tady videa
http://n-joy.cz/#/video/moravsky-krumlov/1krgwoa6rtwc1w98/

Vozatajské závody Moravský Krumlov

pavel3. 7. 2008 8:10

O uplynulém víkendu proběhly další vozatajské závody, který byly taktéž jako kvalifikační na Zlatou podkovu do Humpolce. Kromě již známých jezdců se na závodech objevily i nové tváře. V poníkách to byl Tomáš Palán( svého času působil jako přísedící ing. Kratochvílovi) se spřežením poníkukarek a Šimon. V maratonu podali velmi dobrý výkon- skončili druzí za matadorem Jirkou Votoupalem. Svůj podíl smůly si opět vybrala mgr. Pospíšilová -Tato maratonská trať ji nějak nesedí.
V jedničkách těch nových tváří bylo několik. Poprvé se na kolbišti představili Fridrichová Tatiana a Stískal Zbyněk, asi po druhé se představil Minarčík Jan a i František štamfest a mgr Nývlt Karel jsou jezdci , kteří se prezentovali na závodech až letos. Výkony podali všichni maximální a ať se umístili jakkoliv, je potřeba je povzbudit a poděkovat. Mezi jedničkáři se ataktáž objevila staro-nová tvář a to další z rodu Nesvačilů. Radek nesvačil býval svého času jezdcem jednospřeží a před pár lety závodění nechal, teď se objevil zpět , sice jako přísedící svého mladšího bratra Jana. Po maratonu byl jeho výkon odbornou veřejností oceněn a určitě přispěl k tomu, že Jan Nesvačil vyhrál maraton. V párových soutěžích se uplně nové tváře neobjevili, ale Leoš Císařovský patří taktéž mezi závodníky , kteří se objavili na kolbištích až letos. Když už vzpomínám novosti tak je potřeba připomenout, že i Marek Jirgala byl nový - nový v tom, že měl nové spřežení, se kterým byl na prvních závodech.
Ve čtyřkách se nového mic nepředstavilo. Sice Kateřina Sklenská po halovce na Albertovci prohlásila , že bude jezdit jen páry , ale přece se na domácí půdě prezentovala se čtyřkou. Sice má jeden primát - ve svém spřežení zapřahá reprezentata Frísů. Jinak výkon spřežení K.Sklenské byl velmi dobrý, koníci se velmi ochotně točili a např. v překážce č.3 se točila tam, kde si netroufli ani páraři. Jinak ostatní účastnící účastníci podali standartní, standartní velmi dobré výkony. U spřežení Ladislava Jirgaly je vidět, že koníci se závody od závodů lepší.
Jinak si myslím, že závody byly velmi dobře připraveny, za což je potřeba přípravnému týmu vzdát holt a dík a Ti co nepřišli můžou jen litovat.

Re:lady_horse

Mirek28. 6. 2008 20:03

Díky za uznání.Momentálně to tady zas až tak nádherné není,díky vichřici.A dotklo se to i hřebčína a nejbližšího okolí.Viz odkaz na článek v sekci "Zprávičky".Koně i lidi jsou ale v pořádku !!!Na Pavla se optám.

náádhera..:-* :)

lady_horse27. 6. 2008 22:16

tohle jsou opravdu supr stránky! v hřebčíně ve slatinanech jsem byla sice pouze jednou...ale i tak je to zážitek na cleý život! máte to tam opravdu nádherné! a tak jsem se chtěla zeptat. byla jsem tam vloni s táborem na výletě a prováděl nás tam jeden kluk jménem pavel. říkal že jeho otec je tam zaměstnaný... teda apson myslim:-D jen jsem se hctěla zeptat, jestli tam ten pavel pořád je, a jestli na něho nemáte nějaký kontakt..?

startka HM

Mirek4. 6. 2008 14:41

Startka je ode dneška k dispozici na příslušné stránce

závody Heřmanův Městec

Jana4. 6. 2008 9:55

Uzavěrka přihlášek na závody byla 2.6. Nebyl by k dispozici alespoň předběžný seznam startujících,ať víme na co se máme těšit v jednotlivých kategoriích?

noticka

pavel26. 5. 2008 20:07

Zpracování výsledků na větších závodech dělá p. Kosař, který je potom dává na web. neznám přesný mechanismus jak je to s jeho účastí přímo na závodech, ale asi jej musí pořadatel pozvat = zaplatit cesťák..... Jinak dává na web asi až pořadatel výsledky pošle.
Jinak udělal jsem i něco málo fotek a videí, ale jaksi mně od minulého týdne hapruje domácí PC tak nevím kdy to zveřejním.