Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gabriela Pilařová - To Běla F.

5. 8. 2009 12:44

Určitě tlumočte, protože Equichannel je super!!! Než jsem objevila tento web, chodila jsem jen na Equichannel.
Ad Kateřina N.: Určitě by bylo dobré se k tomu vrátit, aby se to příště neopakovalo. Určitě na tento web chodí spousta lidí, ale pokud to okomentujete ještě na Eq. Vy, tak to bude mít větší "vliv"... Netvrdím, že něco změníme, v to ani nevěřím, ale za veřejné upozornění to rozhodně stojí!!!

Ad můj článek (kritika): Nebyla to ani tak kritika, ale spíše postřehy, které mě překvapily, mrzÍ, trápí... A myslím, že nejsem první, kdo si toto myslí (např. o propagaci hřebčína a webových stránkách). Jen jsem měla tu možnost a hlavně chuť a asi i odvahu se vyjádřit!!!

Běla Fialová - To Gabriela P.

5. 8. 2009 10:51

Zdravím Vás Gabrielo a děkuji za rychlou reakci i za pochvalu naší práce pro Equichannel.cz, kterou budu ráda tlumočit dál :-).

Ad Kateřina N. - pokud vím, dozvěděla se o svém vyloučení až z oficiálních výsledků a ty byly k dispozici tuším nějak kolem šesté hodiny, tedy v sobotu podvečer. A to už byli všichni (minimálně diváci) přinejmenším na cestě domů ... bohužel.

Každopádně se ale pokusím k tomuto "incidentu" ještě vrátit ...

Přes to co všechno jste ve svém textu kritizovala, ale určitě na koně nezanevřete a na kočáry už vůbec ne!!! Je to nádherný sport, který si rozhodně pozornost zaslouží ....

Gabriela P. - To Běla Fialová:

5. 8. 2009 9:22

Pokud byly pozvánky uveřejněny v regionalních denících, tak to se omluvám, ale vzhledem k tomu, že už jsem ze Středočeského kraje, tak jsem tuto informaci nezaznamenala... Mluvila jsem o laické veřejnosti, která se jede "podívat na koníčky".

K infu na Equichannelu: Zaplať pán bůh za něj a za Vaše skvělé zpravodajství!!! Bylo jako vždy perfektní!!! Cokoliv kdykoliv potřebuji, jdu se mrknout tam. Ať se to týká spřežení nebo i parkuru a dalších informací!! Pokud o posunu nedělního startu nevěděla ani část soutěžících, přijde mi to opravdu k zamyšlení!!!

Ke Katce Neumannové: Jen se divím, že nevěděla Kateřina o svém vyloučení ihned, mohlo se to řešit. Zvlášť když byl dokázaný omyl rozhodčích i u Romana. Fotografů tam bylo hodně, tak to nebyl problém dokázat hned na místě!!!

Běla Fialová - MČR Kladruby n. L. 2009

5. 8. 2009 7:51

Zdravím všechny čtenáře a ráda bych se přeci jen touto cestou vyjádřila k proběhlému mistrovství republiky. Musím se nejprve zastat pořadatele, a to přinejmenším v tom smyslu, že v tisku veřejnost o akci informována byla - pozvánka vyšla v regionální verzi MF Dnes i v denících Bohemia, a to opakovaně 31.7. a také 1.8. Uznávám však, že na případnou změnu plánů na víkend už je pro řadu lidí poměrně pozdě. Odborná veřejnost o akci také věděla, a to minimálně prostřednictvím equichannel.cz a časopisu Jezdectví, včetně jeho internetové podoby.

Ad info na equichannelu.cz - jsem autorkou prakticky všech aktualizací a všech textů, které k akci vyšly a pravdou je, že např. o posunu nedělního parkuru nevěděli ani všichni soutěžící, natož pak diváci. Sama jsem dorazila na místo až těsně před desátou, načež mi bylo řečeno, že komise rozhodla v sobotu o posunu začátku někdy kolem jedenácté hodiny v noci.
Ad Kateřina Neumannová a Roman Vyskočil na Kurkově jezírku - Kateřiny je mi samozřejmě líto, neboť jak se nyní ukázalo, doopravdy ji verdikt dvou dohlížejících rozhodčích odsoudil k vyloučení pro neprojetí povinného prvku. K její smůle se o této skutečnosti sama dozvěděla až k večeru, kdy už nebyla šance cokoliv dokázat. Bohužel já tou dobou stála na druhé straně přek. č. 6 a na průjezd béčkem jsem opravdu vidět nemohla. Roman Vyskočil šanci dokázat omyl rozhodčích měl jen díky tomu, že jeho eliminaci ohlásili prakticky okamžitě.
Tolik asi mé postřehy, ostatní informace z místa dění jsem zveřejňovala průběžně právě na stránkách equichannelu.cz.

Mirek - Re:fotky (Alena)

4. 8. 2009 15:14

Samozřejmě to platí,napište mi na mail.Ale jak je psáno na webu,ještě budou další.Tedy až to trochu zpracuji.

Alena - fotky

4. 8. 2009 14:01

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda platí Vaše nabídka na poskytnutí fotek. Měla bych zájem asi tak o 4 kusy.
Děkuji.

Gabriela - MČR

27. 7. 2009 17:17

Tak nám to v pátek začíná. V práci již 3 měsíce nahlášená páteční dovolená, tak to snad klapne a užiju si celé tři dny:) A doufejme, že se mistrovský závod černým (ale i bílým) perlám povede a budou samé černobílé fotečky :))) Huráááá do Kladrub!!!:)

Mirek - Re:Jirka Č.

24. 7. 2009 9:20

Díky za upozornění,už jsem to opravil.Chystám se teď o víkendu vyrovnat nějaké dluhy,které na stránkách mám,tak snad se mi to povede.Mimo jiné doplním i fotky Radka Nesvačila.

Jirka Č. - přísedící

23. 7. 2009 20:08

Jen bych chtel opravit přísedící u Radka Nesvačila v odkaze Slatinanska sprezeni. Oldrich Kalousek mu jiz nedela a nebude delat prisediciho. Na drezuru a parkur ma Veroniku Štěpánkovou a na maraton Jakuba Hlávku. To jen pro upresneni. Preju hodne uspechu s timto webem!

vasek - Nebanice

19. 7. 2009 16:09

Výsledky parkuru jsou nasvětě.

alena - Nebanice

18. 7. 2009 21:16

p. Nesvačilům všechna čest, ale p. Vozába je mi líto. Moc mu fandím. Co se mu nepovedlo? Je to sport, stát se může cokoli. Přeji mu zítra víc štěstí, ať si trochu polepší. Díky za Vaše zprávy.

Pavel - CAI Nebanice

18. 7. 2009 21:09

Musíte být trpěliví. Bohužel, díky několikerému změnění, jak délkově tak časově A,D,E úseků maratonu, tak výsledky ješt+ v 21 hod nejsou spočítány. Asi se řeší řada protestů a nejasností v průjezdech. Jinak dojeli všichni zdrávi, nikdo se nepřevrátil, jen bylo několik neopravených omylů. Dáse říci, že i kdyř celý den pršelo, tak jeli všichni na maximum. Z našich závodníků podali všichni dobry výkon. Jirkové Nesvačilové si určitě své výsledký nepohoršili a i další (Jirgala, G"esll ... ) podali výborné výkony. Jediným komu se nedařilotak byl E.Zuvač, který byl "E" pro neprojetí prvku F v př. č 5 a P.Vozáb, který neměl dnes šťastný den. Za chvíli by mělo být vyhodnocení tak jdu to zkouknout

vasek - Nebanice

18. 7. 2009 21:08

Tak výsledky jsou na stránkoch CJF.cz, no je to docela hrůza pro Kladruby.

Kamil - Nebanice spřežení

18. 7. 2009 20:05

Dobrý den, také by mě to zajímalo, nejspíš jsou nějaké problémy s technikou.

vasek - Nebanice

18. 7. 2009 19:40

Dobrý den, sleduji závody v Nebanicích přes váš web. Nevíte jaké jsou po dnešku výsledky?

Jitka Černá - Pozvánka

6. 7. 2009 15:39

Srdečně zveme na Slavnosti koní, historie a řemesel Kuks 2009. Akce se koná v sobotu 11.7.2009 v čase 9-17 hod a starokladrubští vraníci jsou jedni z hlavních účinkujících. Více info na www.ponycentrum.cz

Romča - RE:Mirek

3. 7. 2009 10:57

Tak uvidíte, odkaz kdyžtak můžete jen z nějakým info dát do zpráviček. :-)

Mirek - Re:Romča

3. 7. 2009 10:34

Samozřejmě se na ně vždycky rád podívám a třeba si i něco vyberu.Tedy pokud by to šlo...Jinak se ještě pořád rozmýšlím,jestli fotoalbum založit.Je to tak 50/50.Třikrát jsem se pokusil kontaktovat p.Složila s prosbou o seznam přihlášených,ale odpověď bohužel žádná.Asi toho mají moc.No ale asi zvítězí těch 50% pro.

Romča - Radslavice

30. 6. 2009 9:25

Díky. No minimálně moje fotografie budou :-)

Mirek - Re:Romča

29. 6. 2009 14:42

Pokusím se zjistit.Snad k tomu bude i samostatná fotogalerie.Tedy pokud se mi podaří získat nějaké fotky...Už jen proto,že ze Slatiňan je přihlášena Kateřina Neumannová,Jiří Koníř a David Myška.